1 ARMIRAIL Bruno
2 SEIGLE Romain
3 HOELGAARD Daniel
4 MADOUAS Valentin
5 SARREAU Marc
6 SINKELDAM Ramon
7 VINCENT Léo
11 BAGDONAS Gediminas
12 BARBIER Rudy
13 COSNEFROY Benoît
14 DENZ Nico
15 DUVAL Julien
16 JAUREGUI Quentin
17 PETERS Nans
 
tim
krajinaAQUA BLUE SPORT
21 ARCHBOLD Shane
23 BRAMMEIER Matt
24 DUNNE Conor
25 FENN Andrew
26 BLYTHE Adam
27 KONING Peter
tim
krajinaCCC SPRANDI POLKOWICE
31 BERNAS Paweł
32 FRANCZAK Pawel
33 GRADEK Kamil
34 KOCH Jonas
35 PALUTA Michal
36 SISR František
37 TRATNIK Jan
 
tim
krajinaCOFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
41 CLAEYS Dimitri
42 HOFSTETTER Hugo
43 SOUPE Geoffrey
44 TURGIS Jimmy
45 VAN STAEYEN Michael
46 VANBILSEN Kenneth
tim
krajinaDELKO - MARSEILLE PROVENCE
51 FILOSI Iuri
52 JONES Brenton
53 KASPERKIEWICZ Przemyslaw
54 LEVEAU Jérémy
55 MARTINEZ Yannick
56 TRARIEUX Julien
57 SMUKULIS Gatis
 
tim
krajinaDIRECT ENERGIE
61 CHAVANEL Sylvain
62 CARDIS Romain
63 GAUDIN Damien
64 GÉNE Yohann
65 PETIT Adrien
66 PICHOT Alexandre
67 SELLIER Simon
tim
krajinaGAZPROM - RUSVELO
71 KOZONČUK Dmitrij
72 LAGUTIN Sergej
73 MAIKIN Roman
74 ROVNIJ Ivan
75 ŠALUNOV Jevgenij
76 ŠILOV, Sergej
77 TRUSOV Nikolaj
 
tim
krajinaISRAEL CYCLING ACADEMY
81 ANDEMESKEL Awet
82 BOIVIN Guillaume
83 PERRY Benjamin
84 SCHREURS Hamish
85 VAN WINDEN Dennis
86 YECHZKEL Aviv
tim
krajinaROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ
91 ARIESEN Tim
92 BUDDING Martijn
93 GERTS Floris
94 VAN GOETHEM Brian
95 GINNEKEN Sjoerd van
96 VERMELTFOORT Coen
97 WIPPERT Wouter
 
tim
krajinaSPORT VLAANDEREN - BALOISE
101 ALLEGAERT Piet
102 DE GENDT Aimé
103 DECLERCQ Benjamin
104 RICKAERT Jonas
105 VAN HECKE Preben
106 VERWILST Aaron
107 WARLOP Jordi
tim
krajinaFORTUNEO - SAMSIC
111 BONNAMOUR Franck
112 SVENDGAARD Michael
113 DANIEL Maxime
114 FEILLU Brice
115 LE ROUX Romain
116 PÉRICHON Pierre-Luc
117 WELTEN Bram
 
tim
krajinaUNITEDHEALTHCARE PRO TEAM
121 ALZATE Carlos
122 CATAFORD Alex
123 EATON Daniel
125 MARCOTTE Eric
126 McCaBE Travis
127 PUTT Tanner
tim
krajinaVERANDA S WILLEMS - CRELAN
131 DE BIE Sean
132 DE BONDT Dries
133 DEVOLDER Stijn
134 DE WITTE Mathias
135 STEELS Stijn
136 AERT Wout van
137 WAEYTENS Zico
 
tim
krajinaVITAL CONCEPT CYCLING CLUB
141 BOECKMANS Kris
142 GAREL Adrien
143 DE BACKER Bert
144 FOURNIER Marc
145 LECROQ Jérémy
146 MORICE Julien
147 VAN GENECHTEN Jonas
tim
krajinaWANTY - GROUPE GOBERT
151 ANTONINI Simone
152 BACKAERT Frederik
153 MARTIN Guillaume
154 McNALLY Mark
155 OFFREDO Yoann
156 PASQUALON Andrea
157 VAN MELSEN Kevin
 
tim
krajinaWB AQUA PROTECT VERANCLASSIC
161 DEHAES Kenny
162 DUQUENNOY Jimmy
163 KIRSCH Alex
164 MORTIER Julien
165 SPENGLER Lukas
166 STASSEN Julien
tim
krajinaRoubaix - Lille Métropole
171 BARBIER Pierre
172 DERNIES Tom
173 IDJOUADIENNE Pierre
174 JOLY Thomas
175 LEROUX Samuel
176 MAINARD Jérôme
177 SEYNAEVE Lander
 
tim
Sovac-Natura4Ever
181 BILLE Gaetan
182 DEGUIDE Louis
183 DERIAUX Florian
184 ÉVRARD Laurent
185 GEUENS Alexander
186 LEGLEY Matthias
187 STENUIT Robin
tim
St Michel-Auber 93
191 LE CUNFF Kévin
192 LEVARLET Guillaume
193 JAKIN Alo
194 THOMINET Camille
195 MAURELET Flavien
196 PAILLOT Yoann
197 TOUZÉ Damien
 
tim
Tarteletto-Isorex
201 BOUCHER David
202 DE JONGHE Kevin
203 DE GROOTE Arne
204 STOCKMAN Abram
205 STOCKMAN Michiel
206 TORRES Sergio
207 TZORTZAKIS Polychronis
 
 
 
- veľkými písmenami (verzálkami) aj s národnými vlajkami sú označené tímy World Tour a profesionálne kontinentálne celky.